• 50 Yıl Caddesi Tufanç Sitesi Altı No:67/D Yakutiye / ERZURUM
  • 0 (442) 242-8808
Hakkımızda

Hakkımızda

Palandöken Reklam kurumsal konumlandırma, bilgilendirme, yönlerdirme, tanımlama gibi çevresel ve mimari işaretlemeler konusunda eksiksiz hizmet vermek ve üretim yapmak amacı ile doğru ekibi bir araya getirmeyi başarmış bir firmadır.

Okul, metro, havaalanı, fuar, tatil köyü, otel, fabrika, iş merkezi, AVM, hastane, yerleşkeler gibi mimari yapıların iç ve  dış yönlendirmeleri ve bilgilendirmelerinde olduğu gibi şehir yönlendirme ve uyarı sistemlerinde de uluslararası standartlara uygun, kolay algılanabilir, doğru konumlandırılmış projeler tasarlar, uygular ve üretir.

1995 yılında Erzurum'da hizmet vermeye başlayan Palandöken Reklam, ilerici yapısı gereği, akılcı donanım yatırımlarıyla teknolojisini ve kurum içi-kurum dışı eğitimlerle uzman ekibinin bilgisini güncellemeyi bir gelenek haline getirdi. Palandöken Reklam yeni malzemeler, CNC sistemler ve lazer sistemleriyle iç ve doş mekanlarda sınırsız üretim olanağı ile müşterisine olası en zengin seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Palandöken Reklam endüstriyel tasarım, mühendislik ve görsel tasarım konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile projeye, uygulamaya ve ürüne başka açılardan bakma yeteneği geliştirmiştir. Ekip, sahip olduğu bu yetenekle tasarım gücünü işe yansıtmanın yanı sıra, hızlı, ekonomik ve etkin çözümleriyle müşteri memnuniyetini de sağlamış olmaktadır.

BUGÜN: Hızlı, doğru algılanan 'yenilikçi' mimari ve çevresel iletişim işaretlerini alana, amaca ve kullanıcıya yönelik olarak doğru projelendirmek ve doğru uygulamak bugünki görevimizdir.
YARIN: Ülkede lider konumu korumak ve uluslarası pazarda hemen akla gelen yenilikçi firmalar arasında yer almak hedefimizdir.

Hakkımızda